Noccar yenileniyor

1980 Yılında kurulan Noccar  otomotiv sektöründe Renault yetkili servisi olarak faaliyete başladı. 2014 yılında aile ortaklığından ayrılarak, Noccar Yetkili Servis Ltd.Şti ve Omcar Otomotiv A.Ş olarak kurucu Özcan Çakmakçıoğlu önderliğinde Muhammet Pakyıldız ve Mustafa Çakmakçıoğlu ortaklığında yeniden yapılandı.

Otomotiv sektöründe her marka ve model araçların bakım, onarım, otomotiv yedek parça ithalatı, otomotiv lastik ithalatı, araç kiralama, restorasyon ve kişiye özel proje uygulamalarını İstanbul Kağıthane’de bulunan 1850 metre kare kapalı alanı olan Noccar Auto Service Center’da gerçekleştiriyor. Son dönemlerde piyasalarda ki araç alım maliyetlerinin yükselmesi sebebi ile firmaların sıfır araç alımlarını azaltmak ve ikinci el araç piyasasında ki maliyetlerini düşürmek için şirket, Türkiye’nin her noktasından araç getirebiliyor.

A’dan Z’ye restorasyon işlemlerini yapabilme yeteneğine sahip olan Noccar, İstanbul Avrupa yakası bölgesinin yanı sıra Sivas, Tokat Antalya ve Yozgat illerindeki 4X4 Suv  kurum araçlarını yaparak kazanmış olduğu bilgi, tecrübe ve yeteneğini Pandemi nedeni ile 4×4 Suv ve kamp araçlarına duyulan ilgilinin artması ile gündelik hayata taşıyarak bilgi ve tecrübesiyle hazır durumda. Gelişen teknoloji ve iletişim ağı ile kısa dönem içerisinde serviste gerçekleşen tadilat işlemlerinin bitmesiyle İstanbul ve ülkemizin 7 bölgesine hizmet vermeye hazır durumda olacak.

Kurumsal kimliğin öne çıkması için planlanan ‘2021’de yenileniyoruz’ başlığı altında servisin fiziki ve teknolojik alt yapısının modern servis yapısına daha uygun hale gelmesi için çalışmalar tam hızı ile devam ediyor. Bilgi ve tecrübelerin güncel ve yenilikçi olması için yakın dönemde gerçekleşen İsoff Kenan Çarpışantürk 2021 Challenge  Kupası 1’nci yarışında teknik ve saha destekleri için direktör Selahattin Toper’in öncülüğünde yerini alan Noccar Auto Service, ekim ayında gerçekleşecek olan Baja Troia’da da teknik ve saha desteklerini sağlamak için hazırlıklarını yapamaya şimdiden  başlamış durumda. | 20 Temmuz 2021 : 00.30

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |