İnci Jant’a ödül

Maxion İnci Jant Grubu, otomotiv tedarik sanayisinin çatı kuruluşu Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği (TAYSAD) tarafından, 2020 yılındaki ihracat performansı ile geçen yılki yerini koruyarak ödüle layık görüldü. Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, geçtiğimiz yıl Covid-19 salgını nedeniyle ertelenen ve bu yıl 4 Nisan’da sınırlı sayıda katılımcıyla gerçekleşen Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği’nin (TAYSAD) 42. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Albert Saydam’a görev devri de yapılan toplantı kapsamında ayrıca başarılı üye kuruluşlar da ödüllendirildi. İhracat Performansı, İhracat Artışı, Patent, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, Çalışan Eğitimi ve Meslek Okullarını Güçlendirme Projesine Yapılan Bağışlar kategorilerinde verilen ödüllerde Maxion İnci Jant Grubu ‘İhracat Performansı’ kategorisinde bu yıl da geçen yılki gibi 2. sırada yer alarak önemli bir başarı elde etti.

Cirosunun %72’ini 5 kıtada 60’tan fazla ülkeye yaptığı ihracattan elde eden Maxion İnci Jant Grubu adına ödülü Maxion Wheels Türkiye ve Afrika Operasyonları Başkan Yardımcısı Hakan Ünlü aldı. Ünlü, “Maxion İnci A.Ş. olarak bir kez daha en çok ihracat yapan firmalar arasında ikincilik ödülü almaktan gurur duyuyoruz. Grubumuz, üretim kapasitesiyle, kalite anlayışı ve müşteri memnuniyeti odağında ülke sınırlarının ötesine geçmeye, ülkemizin ekonomisine katkı sağlarken otomotiv tedarik sanayinin gelişmesi için çalışmaya devam edecek.” dedi. | 18 Nisan 2021 : 18.00

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |