Kodiaq başarısı sürüyor

Skoda’nın kendine özel tasarım dilini SUV segmentine taşıyan ve güçlü duruşuyla öne çıkan Kodiaq, 1.5 TSI benzinli ve 2.0 TDI dizel 4×4 motor seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun alternatifler sunuyor. Aynı zamanda Kodiaq, performanslı bir SUV ile lüksü bir arada tercih eden kullanıcılar için eşsiz bir seçenek olarak dikkat çekiyor. Elite donanım seviyesinden, Skoda kurucularının ismini taşıyan özel Laurin&Klement Crystal donanım seviyesine kadar, Skoda Kodiaq her türlü beklentiye yanıt verecek özellikleri sunuyor. Kodiaq geniş iç hacmi ve yüksek konforunu 10.25 inç dijital gösterge paneli, 8 yeni bağlantı teknolojileri, 8 inç multimedya ekranı, elektrikli bagaj kapağı, dinamik şasi kontrolü ve 10 hoparlörlü Canton ses sistemi gibi birçok üst düzey özellikle buluşturuyor.

2019 yılında 1.675 adet ve 2020 yılında 1.881 adetlik satış performansı ile segmentinde lider olan Kodiaq, 2021’e de hızlı bir giriş yaptı. Ocak ve Şubat aylarında toplam 227 adetlik satış performansıyla dikkat çeken model, D-SUV segmentinde farkını ortaya koymaya devam ediyor. 7 kişilik seçeneğiyle geniş aileler tarafından da tercih edilen Skoda Kodiaq, beklentinin yüksek olduğu D-SUV segmentinde standartları belirlerken liderliğini korumayı hedefliyor. Yüce Auto- Skoda bu hedef doğrultusunda, daha fazla kullanıcıyı Kodiaq’ın SUV keyfiyle buluşturmak adına yeni satış kampanyaları da sunuyor. Mart ayı boyunca segmentinin lideri Kodiaq’ın 1.5 TSI 150 PS DSG Elite versiyonuna, 3.599 TL’den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün olacak. | 23 Mart 2021 : 11.00

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |