Total ile Renault birliği

Total istasyonları ve Renault Mais iş birliğiyle Total yakıt garantisi projesini hayata geçirdi. Proje, Türkiye’nin en büyük mesleki emeklilik fonu Oyak çatısı altında farklı sektörlerde hizmet veren Total İstasyonları ve Renault Mais’i bir araya getiriyor. Bu iş birliği ile Renault’yu tercih eden araç sahipleri, Total İstasyonlarından yapacakları yakıt alışverişleri ile araçlarını yakıt kaynaklı olası arızalara karşı güvence altına alacak ve Club Total üyesi Total İstasyonlarında geçerli 150 TL değerinde yakıt puanı kazanacak. Total yakıt garantisi projesi, ülkemizin lider akaryakıt markalarından Total İstasyonları ve Türkiye’nin binek otomobil lideri Renault MAİS iş birliğiyle hayata geçti. Proje kapsamında Total İstasyonlarından akaryakıt alımı yapan, bireysel segmentteki yeni Renault araç sahiplerinin akaryakıt kaynaklı bir arıza ile karşılaşmaları durumunda tüm onarım maliyetleri Total tarafından karşılanıyor. Total Yakıt Garantisi’nden faydalanmak isteyen Renault araç sahipleri; araç alımını takip eden 30 gün içerisinde Renault Port mobil uygulamasını indirerek, araç bilgilerini kaydedip kampanyalar bölümünden Total Yakıt Garantisi’ne katılım sağlayabiliyor. Eş zamanlı olarak Total İstasyonları Sadakat Programı  Club Total’e de  üye olan araç sahipleri, katılımlarını başarıyla sağladıktan sonra Total İstasyonlarında geçerli 150 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

Güzel Enerji Akaryakıt A.Ş. Genel Müdürü Yüksel Yılmaz, Total Yakıt Garantisi projesi ile ilgili görüşlerini şöyle ifade etti:  “Total istasyonları olarak ülkemize değer katmak, müşterilerimize en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Yeni dönemde büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hayata geçirdiğimiz bu iş birliği, Total  istasyonları ve Renault Mais’in değerli çalışmalarıyla hayat buldu. Total istasyonları olarak her zaman olduğu gibi odağımıza yine müşteri memnuniyeti ve tüketici beklentilerini alarak projelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Excellium serisi yakıtlarımız bir yandan sürtünme azaltıcı etkisiyle motordaki mekanik kayıpları azaltırken, bir yandan da motoru temizliyor, yakıt sistemine zarar veren birikintileri azaltıyor. Aynı zamanda çevre dostu olan yakıtlarımız, standart yakıtlara göre daha düşük kükürt oranıyla hem doğayı hem de motoru koruyor. Total İstasyonlarını tercih eden ziyaretçilerimizin araçlarına göstermiş olduğumuz özeni, Renault Mais ile hayata geçirdiğimiz bu projede garanti kapsamına almış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Kaliteli hizmet ve mutlak müşteri memnuniyetine katkıda bulunan stratejik iş birliklerine her zaman öncelik verdiklerini ifade eden Renault MAİS Genel Müdürü Berk Çağdaş, “Bu doğrultuda Türkiye’nin lider akaryakıt markalarından TOTAL ile yol arkadaşlığı yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Dönüşen müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek fırsatlar yaratan ve kaliteyi güvence altına alan güçlü projeleri, müşterilerimizin hizmetine sunmak için durmaksızın çalışıyoruz. Renault kullanıcılarının, katma değerli hizmetlerimize bir yenisini daha eklediğimiz bu iş birliğinden maksimum fayda sağlayacağına inanıyorum” dedi. Total yakıt güvencesi ile ilgili detaylı bilgiye Total İstasyonları mobil uygulamasından, web sitesden ve Renault port uygulaması üzerinden ulaşalabilir. Otomotiv değer zincirinde Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran Total istasyonları, geniş dağıtım ağı ile müşterilerine kaliteli hizmet ve yüksek performanslı ürünler sunuyor.  | 7 Mart 2021 : 12.07

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |