Skoda da sıfır faiz

Skoda her bütçeye ve beğeniye uygun geniş ürün yelpazesini Şubat ayı boyunca avantajlı fırsatlarla buluşturuyor. Şubat ayının sonuna kadar 2020 model yılına ait tüm Skoda modellerinde %0 faizli kredi desteğine ulaşmak mümkün olacak. Bu ay içerisinde geçerli olan kampanya süresince tamamen yenilenen Octavia modeline avantajlı fiyatlar ve yüzde 0 faiz oranından yararlanmak mümkün olacak. 299 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Octavia’da 100 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için %0 faiz oranı ile finansman desteği alınabilecek.

Skoda’nın amiral gemisi sedan modeli SuperB’de ise, 150 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için %0 faiz oranı sunuluyor. Skoda’nın Suv ailesi Kania, Karıq ve Kodiaq da, Şubat ayı içerisinde özel fırsatlarla yeni kullanıcılarını bekliyor olacak. Kodiaq ve KAROQ’da 150 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için %0 faiz oranı ile bu modellere ulaşmak kolaylaşıyor. Hatchback segmentinin öne çıkan modeli Scala’da Premium 1.0 TSI 115 PS DSG, Premium 1.5 TSI 150 PS DSG ve Premium 1.6 TDI 115 PS DSG versiyonlar için geçerli olmak üzere 100 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için %0 faiz oranı sunuluyor. 184 bin 500 TL’den başlayan segmentinin dinamik modeli Fabia için ise, 50 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için %0 faiz oranı ile finansman desteği alınabiliyor.

Kamiq modelinde, Premium 1.0 TSI 115 PS DSG, Premium 1.5 TSI 150 PS DSG ve Premium 1.6 TDI 115 PS DSG versiyonlar için geçerli 100 bin TL kredi tutarı/12 ay vade için %0 faiz oranı ile finansman desteğinin yanı sıra Autocredit ile özel bir teklif daha sunuluyor. Araç sahibi olmayı kolaylaştıran teklifte, Autocredit ile ayda yalnızca 2.599 TL’den başlayan taksitlerle Kamiq modeline ulaşılabilecek. 3 yılın ardından VDF geri alım garantisine sahip olan araç, bu sayede 3 yılda bir araç yenileme fırsatı sunuyor ve kullanıcıların her zaman yeni araç kullanmalarını sağlıyor. Tüm avantajlı fırsatlar Türkiye geneline yayılan Skoda tetkili satıcılarında müşterilerini bekliyor. | 7 Şubat 2021 : 11.00

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |