KIA’da sıfır faiz

Anadolu Grubu şirketlerinden Çelik Motor’un markası KIA, şubat ayına özel hazırladığı kampanyayla otomobil sahibi olmak isteyenlere kolaylıklar sunuyor. KIA, şubat ayına özel Sportage ve XCeed modellerinde 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz avantajı sunarken; Picanto, Rio, Stonic, Ceed modellerinde ise 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuyor. Hafif ticari araç kategorisinde KOBİ’lerin vaz geçilmezi olan Bongo ise 50 bin TL’ye yüzde 0 faiz ve 12 ay taksit avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor. KIA, 2021 yılında da kampanyalarıyla otomobil severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Marka, binek modellerinin nerede ise tamamında sıfır veya düşük faizli kampanyalar sunarken hafif ticari aracı olan Bongo’da ise sıfır faiz fırsatına devam ediyor.

C SUV sınıfında ezberleri bozan Sportage, sıfır faiz avantajıyla iddiasını artırıyor. Performans ve yakıt tasarrufunu bir arada sunan, 1.6 litre dizel motoru,  otomatik şanzıman seçeneği ve iddialı tasarımıyla heyecan uyandıran KIA Sportage, şubat ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla SUV konforunu yaşamak isteyenleri bekliyor. KIA’nın sıfır faiz avantajı XCeed modelinde de geçerli.  SUV konforunu hatchback sportifliği ve sürüş özellikleriyle bir araya getiren XCeed, şubat ayına özel 100 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla meraklılarını bekliyor. Tasarımı ve sınıfının üstünde iç hacmiyle rakiplerinden ayrılan ve A segmentinin lideri olan Picanto, modern ve yenilikçi çizgileriyle fark yaratan Rio, B SUV sınıfında dinamik ve ödüllü tasarımıyla dikkat çeken Stonic; 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz ile güç ve heyecan tutkunlarına sesleniyor. Modern tasarımı ve güçlü performansıyla öne çıkan Ceed için 50 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,99 faiz fırsatı sunuluyor. KIA’nın ticari aracı, ticaretin bel kemiği Bongo modelinde de fırsatlar devam ediyor. Şubat ayında 50 bin TL’ye yüzde 0 faiz ve 12 ay taksit seçeneği ile satışa sunulan Bongo, KOBİ’lerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
7 Şubat 2021 : 09.00

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |