DS’te hayaller sabit fiyatlı

DS Automobiles Türkiye, DS sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için fiyatlarını sabitledi. Sınırlı sayıda DS 7 Crossback modelinde geçerli olan bu uygulamada, ön ödeme gerçekleştiren müşteriler otomobillerini Haziran fiyatlarıyla Temmuz ayında teslim alabilecek. Kaslı, karizmatik ve tutkulu tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken DS 7 Crossback modellerinde geçerli olan bu ödeme sistemi sayesinde DS müşterileri tercih ettikleri otomobile Haziran ayı satış koşulları ile Temmuz ayında sahip olabilecek. Üstelik DS müşterileri isterler ise evlerinden çıkmadan, web sitesini ziyaret ederek veya bir DS Danışmanıyla görüntülü görüşme talebinde bulunarak bu işlemini gerçekleştirebilecek.

İkinci jenerasyon DS modellerinin ilk temsilcisi olan DS 7 Crossback, avant-garde tasarımı ve üstün teknolojisi ile yolculuklarda dinamik bir dinginlik sunuyor. Kişiliğini dışa vurmayı amaçlayan ve son teknolojiler konusunda istekli olan müşteriler için tasarlanmış olan DS 7 Crossback’ler ön ödeme yapıldığı günkü satış koşulları üzerinden fiyat garantili olarak Temmuz ayında sahipleriyle buluşuyor. BlueHDi 130 Otomatik dizel ve PureTech 225 Otomatik benzinli olmak üzere güçlü ve verimli motorlara sahip olan DS 7 Crossback’ler; düşük yakıt tüketimi, sürüş dinamiği ve kendi güç sınıfında sunduğu vergi avantajı ile öne çıkıyor. Bir mücevher parçası gibi parlayan tasarımıyla, DS Active Led Vision Led ön farlar ise DS 7 Crossback’in dış tasarımına ihtişam katıyor. DS Automobiles Türkiye; tüm asaletini herkesin fark edebileceği bu zarif SUV’a fiyat garantili ön satış avantajıyla sahip olmak isteyen tüm misafirlerini Etiler’de yer alan DS Store İstanbul’a ve Mayıs ayında Çankaya’da hizmete açılan DS Store Ankara’ya bekliyor. | 14 Haziran 2020 : 13.17

Yorum yaz

COPYRIGHT 2021-2022>+ otoajansı’nda yayınlanan bütün haber, fotoğraf, çizim, video vs.’nin Telif Hakları Kanunu çerçevesinde bütün hakları Hoşgör Yayıncılık ve Ticaret Ltd. Şti.’ne aittir. Tamamının veya bir kısmının, her hangi bir teknikle kopyalanması, çoğaltılması, yayımlanması ilgili kanunda belirtildiği üzere yasaktır. OtoAjansı aksi tespiti halinde kişi veya kurumlar hakkında yasal takibat yaptırmaktadır. İmzalı yazıların sorumluğu yazarlarına, yapılan yorumların sorumluluğu ise gönderen kişilere aittir. OtoAjansı imzalı yazılardan ve yorumlardan dolayı sorumlu tutulamaz. Yayımlanan bütün reklamların sorumluluğu reklam sahiplerine aittir.

Giriş |